Motorola MC32N0


SYMBOL MC3200 MOBİL BİLGİSAYAR ÜÇ NESİL. İKİ GELİŞMİŞ İŞLETİM SİSTEMİ SEÇENEĞİ. SEKTÖR LİDERİ BİR ÇÖZÜM.

SINIFINDA LİDER MC3000 SERİSİNİN YENİ NESİL ÜYESİYLE ENVANTER YÖNETİMİNDE ÜRETKENLİĞİN ÇITASINI YÜKSELTİN. Müşteri memnuniyeti ve şirketinizin başarısı, envanterinizi ne kadar verimli ve doğru şekilde yönettiğinizle yakından ilişkilidir. Yüksek stoklama maliyetlerini önlemek için elinizde hangi malların bulunduğunu her zaman bilmeniz gerekir. Çalışanlarınız ise müşterilerin doğru malları zamanında alabilmesi için siparişleri hızlı ve doğru şekilde toplayabilmelidir. MC3200 ile bunları başaracaksınız. Artık daha fazla seçenek sunan bu uygun maliyetli, hafif ve dayanıklı mobil bilgisayar, çalışanlarınızın mağaza katından yükleme alanına kadar her yerde, envanterle ilgili görevleri saniyeler içinde tamamlamasını sağlayan araçlar sunuyor. Her gün MC3000 Serisinin üç ergonomik modelinden birini kullanan çalışanlar, sesli toplamadan en yoğun barkod okuma uygulamalarına kadar her işi konforlu şekilde yapıyor. 10 yıldan uzun süredir en popüler mobil bilgisayarlarımızdan biri olan MC3000 Serisiyle envanter yönetiminizin verimliliğine seviye atlatan, sağlam ve test edilmiş bir mobil bilgisayara sahip olun.

Hem Android Jelly Bean hem de Microsoft Embedded Compact 7'yi destekler

Şirketinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan lider işletim sistemini seçme esnekliğine sahip olun. İşletim sistemlerini değiştirebilme avantajıyla yatırımınızı gelecekteki uygulamalara uygun hale getirin.*

Zebra'ın tasarladığı eklentiler Mobility Extensions (Mx), Android'i kurumsal alanda güçlendiriyor

Android'e entegre edilen Mx; tüketicilere yönelik bir işletim sistemi olan Android işletim sistemini, güvenlik, cihaz yönetimi ve kurumsal veri yakalama becerilerine verilen destek gibi özellikleriyle gerçek bir kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştürüyor.

En zorlu uygulamaları destekleyecek güç

Çift çekirdekli 1 GHz işlemci, 2 veya 4 GB Flash bellek seçenekleri ve 32 GB ek SD bellek, birden fazla karmaşık uygulamayı aynı anda çalıştırmak için ihtiyacınız olan gücü sağlar.

Rakipsiz barkod tarama performansı, üretkenliği artırır

İster 1-D lazer ister 2-D görüntüleyici okuyucu seçin, çalışanlarınız en gelişmiş barkod okuma teknolojimize sahip olur ve tetiğe basar basmaz barkodları okuyabilir. Malın elde veya deponun yüksek raflarında olması ya da barkodun çizik, kötü basılmış veya kirli olması fark etmez. 1-D Lazer: 1-D lazerimizde bulunan patenli Uyarlanabilir Tarama teknolojisi, sınıfındaki en geniş çalışma aralığını sunar: Çalışanlarınız yakın temastan 15 ft/4,5 m uzaklığa kadar hemen her 1-D barkodu okuyabilir. 2-D Görüntüleyici: 2-D görüntüleyicimizdeki Zebra'nın özel PRZM teknolojisi ve ekstra geniş görüş alanı, 36 inç/92 cm uzaklığa kadar hemen her barkodu okuyabilir ve büyük barkodları yakın mesafede tarayabilir.

802.11n ile hızlı kablosuz bağlantı

Çalışan üretkenliğini ve iş memnuniyetini artıran, masaüstü tarzı uygulama performansı sağlar.

Dayanıklı ve mağazaya, arka ofise, depoya ya da yükleme alanına hazır

Yalıtım, düşme ve yuvarlanma testleri ile dayanıklı ses jakı, ürünün betona düşme, aşırı soğuğa ve sıcağa maruz kalma, dökülme ve diğer olumsuz durumlarla karşı karşıya kalsa bile güvenilir şekilde çalışmasını sağlar.

Üç hafif model, yoğun tarama işlerinin gün boyunca konforlu şekilde yapılmasını sağlar

Düz, tabanca veya döner başlık form faktörlerini üç farklı tuş takımıyla birleştirerek farklı çalışan türleri için veri yakalama işini kolaylaştırın.

Tüm MC3000 Serisi modellerini uygun maliyetle yükseltin

Aksesuar uyumluluğu, en yeni mobil teknolojiye geçerken mevcut teknoloji yatırımlarınızı korumanızı sağlar.

RhoMobile Paketi ile geleceğe dönük uygulama uyumluluğu

RhoMobile Paketi; iOS , Android, Microsoft Windows ve gelecekte çıkacak işletim sistemlerinde çalışabilen çapraz platform uygulamaları oluşturmayı destekler.

Geliştirilmiş pil tasarımı

Yeni hepsi bir arada pil/pil kapağı kombinasyonu, pili tek adımda hızla değiştirmeyi sağlar.

BOYUTLAR

AĞIRLIK

İŞLETİM SİSTEMİ

CPU

YUVARLANMA ÖZELLİĞİ

DÜŞME ÖZELLİĞİ