ZEBRA DS2208


EL TİPİ GÖRÜNTÜLEYİCİLER

2 boyutlu barkodlar artık müşterilerinizin satın aldığı ürünlerden basılı ve elektronik kuponlara ve müşteri kartlarına, herşeyin üstünde bulunuyor ve Satış Noktanıza geldi.
1 boyutlu barkod okuyucunuz yeni 2 boyutlu kodları yakalayamadığından bu, kasa işlemlerini yavaşlatan ve mağazanızdaki son kişisel temas noktasında müşterileri sinirlendiren istisnalara neden oluyor. Ama DS2200 Serisi ile tümünü okutabilirsiniz. Fiyat için performans veya özelliklerden ödün vermeyen 1/2 Boyutlu bir görüntüleyici elde edersiniz.
Çalışanlarınız göster ve okut kolaylığının yanı sıra, sınıfının en iyisi her seferinde okutma özelliği elde ederler. Siz de kurulumu ve yönetimi bundan kolay olamayacak bir görüntüleyici elde edersiniz. Üstelik POS gereksinimlerinize en uygun modeli de seçebilirsiniz — kablolu DS2208 veya kablosuz DS2278*. DS2200 Serisi — bütçenizin gerektirdiği makul fiyatla birlikte işinizin gerektirdiği kurulum, kolay kullanım ve yönetim basitliği.


ZEBRA LI4278


1 BOYUTLU KABLOSUZ GÖRÜNTÜLEYİCİ

Her gün ve tüm gün kullanım için üretilen LI4278, Bluetooth uyumlu kordonsuz özgürlük sunar. Aynı zamanda, daha fazla güvenlik ve daha iyi genel kablosuz performansı için daha iyi şifreleme özelliği sunar.
LI4278, kilit aksesuarı olan ve kuzenleri LS4278 ve DS6878'le birlikte çalışan cradle'la geriye dönük uyumludur. Üstün pil gücü yönetimi, tarama yoğunluklu uygulamaları desteklemek için en büyük pil şarjı başına tarama sayısını sunar. Tozlu ve ıslak ortamlarda kullanabilirsiniz ve 1.8 metreden düşmeye karşı dayanıklıdır.


ZEBRA MK500 Mikro Kiosk


KOMPAKT VE EKONOMİK

Self-servis teknoloji yeniliklerinin son halkası Zebra MK500 mikro kiosk ile müşteri hizmeti ve müşteri deneyimini geliştirin. Bu kompakt, kurulumu kolay ve uygun fiyatlı cihaz perakendecilerin self-servisin gücünü her koridora veya bölüme taşımalarına olanak verir. Böylece, müşterileriniz mağazanın neresinde olursa olsun, yardım daima birkaç adım ötede olacaktır. Müşteriler fiyat ve envanter kontrolü yapabilir, hediye kartının bakiyesini kontrol edebilir, sadakat puanlarına bakabilir, bir ürünün yerini belirleyebilir ve destek isteyebilir, üstelik bunların hepsini bir barkodu taramak veya bir düğmeye ya da dokunmatik yüzeye basmak suretiyle yapabilirler. Buna ek olarak, MK500 kolaylıkla üçüncü şahıs küçük mobil yazıcılara bağlanır.


HONEYWELL 7980G


HIZLI VE KOLAY ÜRÜN TARAYICI

Honeywell Solaris 7980g, Konum-Görüntüleme için dikey ve yarık tarayıcıdır. Ödeme verimini yükseltmek, müşteri deneyimini geliştirmek ve daha iyi mobil pazarlama programları çalıştırmak isteyen perakendeciler için, Honeywell Solaris 7980g eşi bulunmaz bir hazine gibidir. Kompakt, modern tasarımı ve güçlü görüntüleme yetenekleri sayesinde honeywell solaris 7980g tüm marketler ve yüksek hacimli perakendede ödeme kolaylığı sağlamaktadır.
Güçlü 2D görüntüleme ile mevcut akıllı telefon ekranları, dijital kuponları ve kayıtlı kimlik kartlarını rahatlıkla okuma yeteneği bulunmaktadır. Yumuşak, beyaz LED ekranıyla parlamayı ortadan kaldırır ve performansından ödün vermeden çalışmasına devam eder. Dokunmatik ekranı ve LED göstergeleriyle kolay kullanım sağlamaktadır. Gerçekte tam bir alanı görüntüleme kapasitesine sahip olup fakat 2D sistemini kullanıma açmadan bunu sağlamak mümkün olmamaktadır. 2D görüntüleyici etkinleştirildiğinde veri yakalama ihtiyacı kendiliğinden artmaktadır. USB bağlantı noktası ile kolay kurulumu olan honeywell solaris 7980g sınıfının en iyileri arasındadır.